Aktualności

POLISH HEROINES OF MUSIC z wyróżnieniem Académie Charles Cros

POLISH HEROINES OF MUSIC z wyróżnieniem Académie Charles Cros

31 / 03 / 2022
Każde wyróżnienie przyjmuje się z radością, a nagród nigdy nie jest za wiele. Z przyjemnością informujemy o kolejnym dostrzeżeniu płyty wydanej pod marką ANAKLASIS. Tym razem francuska Académie Charles Cros przyznała Coup de coeur 2021 w kategorii „Muzyka współczesna” krążkowi POLISH HEROINES OF MUSIC. 


Do Académie Charles Cros należy pięćdziesięciu członków specjalizujących się w krytyce muzycznej, rejestracji dźwięku i kulturze. Organizacja została założona w 1947 roku przez Rogera Vincenta i innych krytyków muzycznych oraz specjalistów zajmujących się nagraniami i realizacją dźwięku. Jej patronem został Charles Cros (1842–1888), francuski poeta i wynalazca. Od 1948 roku Akademia wyróżnia wyjątkowe nagrania płytowe. Nagrody przyznawane są w różnych kategoriach, które nie są ściśle określone i zmieniają się co roku. Płyta POLISH HEROINES OF MUSIC otrzymała Coup de coeur w podkategorii „Antologia”.


To kolejne tegoroczne wyróżnienie dla krążka. Płyta POLISH HEROINES OF MUSIC otrzymała nominację do Fryderyka i powalczy o zwycięstwo w kategorii Album Roku Muzyka Koncertująca.ANAKLASIS

A DIVISION OF

PWM EDITIONwww.facebook.com/anaklasisrecords/

www.instagram.com/anaklasis
Przewiń do góry