Aktualności

Podsumowanie roku 2022 w ANAKLASIS

Podsumowanie roku 2022 w ANAKLASIS

01 / 01 / 2023
Rok 2022 dla naszej marki fonograficznej był pełen wrażeń. Nie tylko obfitował w nowe albumy czy pomnożenie muzycznej rodziny, ale przede wszystkim upłynął pod znakiem wydarzeń – spotkań z artystami oraz koncertami.

Po drodze doceniano naszą działalność nagrodami, nominacjami do nagród, recenzjami i przede wszystkim pochlebnymi słowami zachwyconych odbiorców. Dziękujemy wszystkim za ten wspólnie spędzony rok. Poniżej załączamy krótkie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy z ANAKLASIS.

#PŁYTY 9
Powiększyliśmy swój katalog o 9 albumów; 7 w wersji kompaktowej oraz 2 winyle:
ANA 018 PIANO CONCERTOS / ÉTUDES / CHAMBER WORKS Fryderyka Chopina,
ANA 019 RELIEFS Andrzeja Krzanowskiego,
ANA 020 LEGEND Adama Bałdycha,
ANA 021 THEMES OF DRACULA Piotra Orzechowskiego i Kuby Więcka,
ANA 023 POKORA. DRAMMA GIOCOSO Aleksandra Nowaka i Szczepana Twardocha,
ANA 017 LP SYRENA. MELODRAMA AETERNA LP Aleksandra Nowaka i Szczepana Twardocha,
ANA 023 LP POKORA. DRAMMA GIOCOSO LP Aleksandra Nowaka i Szczepana Twardocha,
ANA 022 SZYMANOWSKI / X-RAY Adama Pierończyka,
ANA 024 CONCERTOS Elżbiety Sikory.

#LUDZIE 60
Projektów było wiele, a co za tym idzie – oczywiście ludzie. W tym roku mieliśmy okazję eksplorować polską muzykę z 60 podmiotami – kompozytorami, dyrygentami, śpiewakami, instrumentalistami, orkiestrami. Połowa z nich dopiero rozpoczęła przygodę z naszą marką i niedługo mamy nadzieję spotkać się ponownie!

#WYDARZENIA 18
Rok 2022 był skupiony na bliskim kontakcie z naszymi odbiorcami. Mieliśmy okazję się zobaczyć w różnych częściach Polski w ramach 18 wydarzeń – 14 koncertów oraz 4 spotkań z artystami. Pojawiliśmy się w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu, Gdańsku, Bielsku-Białej, Gliwicach, Tychach i naszym rodzinnym Krakowie.CO DALEJ?
2023 rok będzie co najmniej równie intensywny. Planujemy, organizujemy i niedługo zdradzimy Wam co nieco. Tymczasem życzymy wszystkim, aby nadchodzące miesiące obfitowały w kolejne niezwykłe muzyczne doznania. Do usłyszenia już niedługo!
Przewiń do góry