Slider - Lewo
Slider - Prawo
ANAKLASIS - slider
ANAKLASIS - slider
ANAKLASIS - slider
ANAKLASIS - slider

Ostatnio wydane

Aktualności

KONKURS:
29 / 03 / 2021
Puśćcie wodze fantazji, odpowiedzcie na pytanie konkursowe i wygrajcie album DZIADY od High Definition Quartet na winylu lub CD! Anaklasis zaprasza do wspólnej zabawy na Instagramie w dniach 29-31 marca. Sprawdźcie sami!
ANAKLASIS z 4 nominacjami do Fryderyków!
17 / 03 / 2021
Akademia Fonograficzna ogłosiła dziś nominacje do jednej z najważniejszych nagród na polskim rynku muzycznym. Wśród wyróżnionych w drodze po Fryderyki są 4 krążki wydane przez ANAKLASIS. Mająca niewiele ponad rok marka fonograficzna, działająca w ramach Polskiego Wydawnictwa Muzycznego, po raz kolejny została doceniona. Teraz czas na drugą turę głosowania, po której dowiemy się, do kogo trafią prestiżowe statuetki.
„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?” 17 marca DZIADY ukażą się na płycie gramofonowej
10 / 03 / 2021
Hipnotyzujące spotkanie jazzu z muzyką elektroniczną i ambientem od 17 marca dostępne także na płycie gramofonowej. Album DZIADY High Definition Quartet z plejadą gwiazd muzyki eksperymentalnej zasila serię REVISIONS o kolejne wydawnictwo sygnowane marką ANAKLASIS, będąc drugim z kolei winylem w katalogu wydawcy. Na krążku oprócz muzyków kwartetu usłyszymy gigantów ambientu, twórców o światowej renomie, jak William Basinski, Krzysztof Knittel, Robert Rich, Christian Fennesz i Igor Boxx z duetu Skalpel.
Przewiń do góry