Wykonawcy

Uznana polska flecistka, absolwentka studiów gry solowej w Hochschule für Musik und Theater w Monachium oraz studiów podyplomowych w Hochschule für Musik w Weimarze i Yale University w New Haven. Jest laureatką prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów fletowych.
Dwudziestu czterech muzyków z dziesięciu krajów – Australii, Austrii, Bułgarii, Finlandii, Francji, Grecji, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji i Włoch, którzy we współpracy kierują się ideą przywrócenia muzyce należnego jej miejsca we współczesnym społeczeństwie.
Dyrektor Artystyczny Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie, dyrygent.
Jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów, pionier muzyki elektronicznej w Polsce, zafascynowany szerokimi możliwościami mediów elektronicznych i muzyką improwizowaną oraz intuitywną. Urodzony w Warszawie, studiował tam w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej reżyserię dźwięku oraz kompozycję w klasie Tadeusza Bairda, Andrzeja Dobrowolskiego i Włodzimierza Kotońskiego.
Ukończył studia w Akademii Muzycznej w Krakowie, w klasie dyrygentury Pawła Przytockiego; edukację kontynuuje na studiach doktoranckich macierzystej uczelni. W latach 2008–2014 prowadził „Archetti” Orkiestrę Kameralną Miasta Jaworzna, od 2010 roku jest asystentem dyrygenta Krakowskiej Młodej Filharmonii działającej przy ZPSM im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie, a także prowadzi założony przez Marka Chołoniewskiego zespół ElektroNova. Był najmłodszym z uczestników podczas Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga (2012).
Bas-baryton. Absolwent łódzkiej Filmówki na Wydziale Aktorskim, aktor, reżyser, śpiewak operowy.
Bas. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu (2009). Brał udział w kursach mistrzowskich takich pedagogów i śpiewaków jak Christian Elsner, Deborah Polaski, David Syrus, Jane Henschel, Linda Watson, Franz Grundheber. Jego przygotowanie sceniczne uzupełniły kursy aktorskie w Międzynarodowej Szkole Filmowej IFS w Kolonii. Zdobył nagrodę specjalną w Międzynarodowym Konkursie Pieśni w Istambule w 2010 roku.
Kształcił się w szkole muzycznej im. Artura Rubinsteina
w Bydgoszczy u Ludmiły Kasjanenko i w Manhattan
School of Music w Nowym Jorku u Solomona
Mikowsky’ego (2011). Laureat stypendium Harolda
i Helen Schonbergów (2007–2011). Absolwent Akademii
Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
w klasie Jerzego Sulikowskiego i Katarzyny Popowej-Zydroń.
Strona 7 / 18
Przewiń do góry